Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Filmy ke stažení zdarma hudba > Nové DVD obaly

Nové DVD obaly

Už se vám taky někdy stalo, že jste si omylem potrhali, znečistili nebo nějak omylem znehodnotili obal svého oblíbeného taky poněkud drahého DVD. Rádi byste svůj DVD obal opět viděli zpátky v novém lesku?

No, podobně jako DVD s ochranou proti zkopírování je na tenhle problém těžká rada. Žádný z prodejců DVD a CD vám neřekne, ať mu starý obal dáte, že vám jej vymění za nový. V tomhle případě bohužel s reklamací nepochodíte.

Tak sakra jak na to?

Odpověď je jednoduchá. Na Internetu existuje mnoho databází DVD obalů. Obvykle si tak můžete stáhnout obal svého filmu ve formátu jpg a na barevné tiskárně jej vytisknout. Tiskárny jako například Canon Pixma MP800 dokonce podporují možnost potištění CD či DVD, to v případě, že byste si chtěli pořídit kopii vámi zakoupeného nosiče pro případ, že vám ho vaše nezbedná ratolest ve svém přenosném CD přehrávači umaže nebo dokonce poškrábe a nosič zneprovozní. Samozřejmě tento nosič nesmí být vybaven ochranou proti kopírování, neboť obcházení této ochrany je dle novely autorského zákona z poloviny roku 2006 trestné.

DVD obaly naleznete na stránce kfilmu.net – odkaz níže

http://www.kfilmu.net/dvdobaly.php

Nejpopulárnější DVD obaly na tomto serveru: Shrek 2 (Shrek 2), Doba ledová (Ice age), Madagaskar (Madagaskar), Trója (Troy), Pán Prstenů: Návrat krále (Lord of the rings: Return of the king), Hledá se Nemo (Finding Nemo), Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Pirates of the Carribean: The Curse of Black Pearl), Harry Potter a vězeň a z Azbakanu (Harry Potter 3), Rychle a zběsile 2 (2 Fast 2 Furious), Pán prstenů: Dvě věže (Lord of the Ring: Two Tower)

Na závěr upozornění serveru kfilmu.net: DVD Obaly zde uveřejněné NEJSOU určeny pro výrobu nelegálních kopií! Slouží jako informace o DVD filmu a bonusech, popřípadě pokud jste vlastníky originálního DVD a svůj DVD obal jste si nějak poškodili (ošoupání, neúmyslné roztrhnutí aj.), tak si můžete DVD obal vytisknout. V jiných případech je to ZAKÁZÁNO.

««« Předchozí text: KrávaNet - Krávovo filmy Následující text: Filmové novinky listopad - prosinec »»»

mp3zdarma | Čtvrtek 4.01.2007, 16:00 | Filmy ke stažení zdarma hudba | trvalý odkaz - stažení zdarma | tisk | 27543x

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda