Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Videoklipy ke stažení zdarma, Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) > Blogy s mp3 hudbou ke stažení - Divokej Bill

Blogy s mp3 hudbou ke stažení - Divokej Bill

Jeden takový zajímavý blog (on je to de facto oficiální web) má skupina Divokej Bill, která uvolnila pro osobní potřebu čtenářů videa, fotky, texty, MP3 ukázky, akordy apod.

Ve formátu mp3 si můžete na stránce http://www.divokejbill.cz/data/mp3.php poslechnout například: Jak natáčeli reklamu, 2 písně v plné mp3 kvalitě Vadí nevadí (nahrávka z živáku) a mp3 Na tvý louce zelený. Také remix písně Lucky Boy k filmu Samotáři (kterou za tímto účelem autoři písně Lucky Boy uvolnili jako instrumentálku a nakonec vydali na bonusovém CD zdarma), na níž se podílela část skupiny Divokej Bill a kapelka Roe-deer. Navíc ukázky, upoutávky a písně z pořadu Frekvence 1 Cambus a Noci s Andělem, kde skupina Divokej Bill vystupovala.

Své videoklipy skupina Divokej Bill poskytla zdarma ke stažení na stránce http://www.divokejbill.cz/data/klipy.php
Jedná se o pecky jako Čmelák, Síť, Brouk, Pocit, Kolem tebe, Malování, Znamení, Kotle, Cesta, Miláčku co je ti?, Dávno a Plakala.

««« Předchozí text: Daniel Landa představuje film Kvaska, v němž zaznívá i píseň Touha Následující text: Divokej Bill - 11 videoklipů online zdarma »»»

mp3zdarma | Čtvrtek 22.02.2007, 10:23 | Videoklipy ke stažení zdarma, Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) | trvalý odkaz - stažení zdarma | tisk | 12035x

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda