Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Filmy ke stažení zdarma hudba, , Online vysílání tv zdarma > LOST - Ztraceni (www.ztraceni.nova.cz a www.lost.cz)

LOST - Ztraceni (www.ztraceni.nova.cz a www.lost.cz)

Nejúspěšnější seriál posledních let. Sledujte osudy cestujících, kteří přežili havárii letadla. Od 11. 3. vždy v neděli ve 21:20 druhá řada na TV Nova!

Čtyřicet osm cestujících, kteří přežili havárii dopravního letadla na trase Los Angeles – Sydney, se ocitne na opuštěném ostrově uprostřed oceánu, tisíce kilometrů od civilizace. Naděje na záchranu jsou téměř nulové. Šest hodin před katastrofou totiž letoun ztratil spojení, změnil kurs a letěl tisíce mil neznámou trasou. Skupina lidí, která je takto ztracená v nekonečných prostorách Tichého oceánu, s sebou samozřejmě nese i stopy minulosti – životní příběhy mnohých z nich jsou překvapivé, někteří mají co skrývat a další trpí vzpomínkami na mučivá tajemství, o něž se s ostatními nemohou podělit. Extrémní situace, v níž se ocitli všichni Ztracení, znovu a znovu prověřuje, vytahuje z lidí ty nejlepší, ale i nejhorší vlastnosti, některým pomáhá najít netušené vnitřní síly, v jiných probouzí zlo. Prostředí, v němž se ocitli, však není extrémní jen proto, že jej obklopují nekonečné vody oceánu a přežít v něm vyžaduje maximální úsilí. Co z počátku nikdo netušil, se pomalu stává skutečností – ostrov, na němž se ocitli, má mnohá tajemství a záhady. Mnohé z nich mohou být smrtící…"

Zdroj: www.ztraceni.nova.cz

Další zajímavé informace přináší fan server http://www.lost.cz/

Kromě obecných informací v sekci O seriálu (Co možná nevíte, Časová osa, Hudba a songy, Chyby a přehmaty, Sawyerovy přezdívky, Sčítání lidu, Spoilery aneb co nás čeká a Spojitosti postav) se můžete na lost.cz dozvědět například informace o jednotlivých epizodách, postavách a hercích, k dispozici je obsáhlá fotogalerie a také mnoho souborů ke stažení v sekci Multimedia (Trailery, Klipy, Fan video, Audio) a také české či anglické titulky. Navíc je k dispozici velice často aktualizované fórum, kde se setkávají fanoušci seriálu LOST – Ztraceni.

««« Předchozí text: První hoře - mp3 ke stažení zdarma na www.bandzone.cz Následující text: www.gambrinus.cz mp3 paráda »»»

mp3zdarma | Čtvrtek 19.04.2007, 15:32 | Filmy ke stažení zdarma hudba, , Online vysílání tv zdarma | trvalý odkaz - stažení zdarma | tisk | 14124x

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda