Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) > O prázdninách v nahrávacích studiích

O prázdninách v nahrávacích studiích

To znamená, že na podzim tu máme nejnovější mp3 ke stažení zdarma. Prázdniny stráví prací mnoho zpěváků a kapel. Své desky k podzimnímu vydání chystají například Petr Hapka a Michal Horáček, Jaromír Nohavica, kapely Kryštof, Kabát, Support Lesbiens či Wohnout. S mnohaletou odmlkou by v září své album měla vydat kapela Mňága a Žďorp, v říjnu následovaná skupinou Wanastovi Vjecy.

I vítězové celorepublikové soutěže Česko hledá superstar Aneta Langerová a Petr Bende se zavřou do studií. Samostatnou desku chystá i David Koller, bývalý frontman kapely Lucie. Mlovníci klasiky se pak mohou těšit na album houslisty Pavla Šporcla, který chystá interpretace pro klavír a housle od autorů, jimiž jsou Antonín Dvořák a Josef Suk.

Jako jedny z prvních kapel přijdou se svými alby akupiny Support Lesbiens (19. září), Kabát (29. září) a Kryštof (13. října). Název nového alba prozradili Petr Hapka a Michal Horáček, jejichž album se bude jmenovat Strážce plamene (vyjde v říjnu), roušku tajemství odhalil i Jaromír Nohavica s albem Doma 2006 (vyjde v září) – DVD a kapela Wohnout nazvala své album pracovně Polib si dědu (vyjde v září).

Zajímavostí je zmiňované album Jaromíra Nohavici. Nohavica totiž živě nazpíval Hapkovi a Horáčkovy písně v ostravské hale Karolina a na albu si cení výrazného podílu diváků, pro které písně zazpíval na sklonku června. Bude to první Nohavicovo DVD.

««« Předchozí text: Jak stahovat filmy přes Torrent Následující text: Divokej Bill a jejich divoký léto »»»

mp3zdarma | Úterý 4.07.2006, 20:04 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) | trvalý odkaz - stažení zdarma | tisk | 6004x

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda