Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Filmy ke stažení zdarma hudba, > Toxymoron - studentský film ke stažení zdarma

Toxymoron - studentský film ke stažení zdarma

Mezi léty 2035 – 2038 došlo k velmi agresivní biologické válce mezi Volným Americkým Společenstvím a muslimskou Euroasií. Následné stomilionové oběti zapříčinily dalším konfliktům a vlády pod nátlakem podepsaly řadu dohod, které zvýšily pravomoci městům a garantovaly křehký světový mír. Téměř pětina světa zůstala na mnoho dalších let zamořena různorodými a pro člověka často zhoubnými látkami.

Níže je odkaz, kde můžete film Toxymoron stáhnout zdarma

Toximoron je ke stažení zdarma na adrese http://www.trinitypictures.cz/_fi­les/movies/toxymoron.divx

TOXIČTÍ LOVCI

Tato kasta tajemstvími opředených osob nikdy nebyla dostatečně prozkoumána. Je ale jasné, že Toxičtí Lovci sehráli důležitou roli při extrakci a následném zpracování velmi ceněného Hypnosteronu. Když se na veřejnost provalila existence extrakčních farem, mezi civilizovanými lidmy zavládlo zděšení. Tolik zvěrstev bylo napácháno za účelem zisku? Stovky, možná tisíce mrtvých utýraných lidí byly nalezeny vyšetřovacími sbory v zamořených oblastech na území střední a východní Evropy. Řadu důkazů se však Toxickým Lovcům podařilo utajit. Nikdy nebylo nalezeno žádné funkční vybavení či laboratoř, ve které by bylo možno nasbíranou drogu zpracovávat. Korupční aféra kolem Hypnosteronu, který byl v roce 2056 postaven mimo zákon ve většině světových megapolí, stála mnoho křesel funkcionářů sahajících svým vlivem do nejvyšších pozic. Toxičtí lovci krátce poté nadobro zmizeli.

Kdo byli tito lidé? Je jisté, že jejich organizace měla vlastní stanovy a kodex, dokonce jejich obleky, znázorňující výši Lovcova postavení ve společnosti, měly přísně předepsaná pravidla. Z mrtvých těl nalezených Lovců bylo patrné, že vnitřní záležitosti této skupiny měly až kultistický nádech, každý člen měl vyříznutý jazyk a centrum řeči nahrazené mechanickou jednotkou komunikující na kódovaných frekvencích. Části těl byly mnohdy nahrazovány vyspělými roboprotézami pro fyzických kapacit. Výzbroj byla velmi rozmanitá, bylo nalezeno jak velké množství archaických projektilových zbraní, tak některé modernější modely zahrnující energetické emitory, paralyzující zbraně nebo třeba biologické Utaaly.

««« Předchozí text: Monika Absolonová a má zpověď Následující text: Wikipedia o MP4 »»»

mp3zdarma | Středa 3.01.2007, 10:27 | Filmy ke stažení zdarma hudba, | trvalý odkaz - stažení zdarma | tisk | 3720x

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda