Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Torrent, download

Torrent, download

Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Archivy roku 2008

Archivy roku 2007

Archivy roku 2006

Kategorie Torrent, download

Technologie stahování torrent, sdílení a stahování souborů přes klienty DC++, Torrenty a jiné downloadery

20.březen 2007

Windows Media Player 11 cz (download) - česky

Všechny operační systémy společnosti Microsoft jsou vybaveny multimediálním přehrávačem Windows Media Player (podle tohoto názvu je odvozen i název hudebních souborů wma, které WMP přehrává).

Pokud si chcete stáhnout Windows Media Player 11 cz, následujte odkaz níže (ihned po antivirové kontrole vám stránka na stahuj.cz nabídne uložení instalačního souboru)

http://www.stahuj.cz/…er/download/

mp3zdarma - Úterý 20.03.2007, 15:40 - téma: Torrent, download, Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma)

Quick Time Player download - stažení zdarma

Setkali jste se již s formátem mov, v nemž jsou některá videa z mobilních telefonů? V tom případě se vám bude hodit program Quick Time Player, který vám umožní přehrátí tohoto netradičního formátu. Jedná se samozřejmě o konkurenci Windows Media Playeru (WMP), takže WMP vám formát mov nepřehraje. :)

Program Quick Time Player stahuj te na adrese: http://www.apple.com/…me/download/

mp3zdarma - Úterý 20.03.2007, 06:24 - téma: Torrent, download

19.březen 2007

Jarek Nohavica a jeho alba ke stazeni zdarma

Jarek Nohavica a jeho alba ke stazeni zdarma naleznete na oficiální stránce Jarka Nohavici. Navigace je tam trochu zmateční, takže to chvilku trvá, než se dostanete k tomu, co hledáte. Pražská pálená je například v sekci mp3 alba pouze v ukázkách mp3 streamů včetně textů písní, ale pokud hledáte mp3, které si můžete stáhnout zdarma, pak musíte ještě chvíli hledat. Na stránkách Nohavicova loňského pražského turné totiž narazíte nejen na mp3 Pražské pálené zdarma (CD Pražská pálená), ale také na torrent download.

V albu Pražská pálená naleznete skladby: Stanice Jiřího z Poděbrad, Hvězda, Nechte to koňovi, Ragby, Kdyby, Moje milá dej mi ještě šanci, To nechte být, Svět je malý pomeranč, To co nemám nemůžu ti dát, V bufetě na stojáka, Píseň o té revoluci 1848, Bahama rum, Staré dobré časy, Zestárli jsme lásko, Ranní hygiena, Dívky v šatech z krepdešínu, Halelujá, Cyklistika, Natáh jsem sadu nových strun, Život, Pavilon č.5, Pane prezidente a jako bonus píseň Honzíkova cesta.

Co se týká Nohavici a jeho alba Pod stromeček ke stažení zdarma, uvedli jsme v prosinci článek s odkazy na jednotlivé skladby, potisky CD apod. na adrese http://mp3.stazeni-zdarma.cz/…romecek.html

mp3zdarma - Pondělí 19.03.2007, 09:44 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net, Torrent, download

Kategorie: Vše Filmy ke stažení zdarma hudba Hudební festivaly 2007 Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) Mp3s.nadruhou.net Novinky, žebříčky Online vysílání tv zdarma Texty písní (písniček) a-z Torrent, download Videoklipy ke stažení zdarma

Autoři: mp3zdarma

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda
Nejlepší Free MP3 Kluby Koncerty Festivaly Rádia Hudební nástroje DJs