Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Hudební festivaly 2007 > Přehled hudební festivaly 2006 - léto

Přehled hudební festivaly 2006 - léto

Přehled České hudební festivaly léto 2006 vám přinášíme v reakci na vaše časté maily. Vybrali jsme pouze české festivaly, zatím si o zahraniční hudební festivaly moc nepíšete.

Přehled naleznete v pokračování textu. Aby se člověk vyznal v tom mumraji akcí, doporučuju používat vyhledávání.

  • Splž 2006

13.07. – 16.07. Splž, Plzeňský kraj

VRM, Ty Syčáci, Phil Schoenfelt, Siberija, San Francicko

  • Boskovice

13.07. – 16.07. Boskovice, Jihomoravský kraj

Skyline, Načeva & DJ Five & M. Pavlíček, Pressburger Klezmer Band (SK), Jaleo Real (E), X. Baumaxa, Gipsy, NUO, Už jsme doma, Psalteria, Bhaktar (ČR-Afg.)

  • Masters Of Rock

14.07. – 16.07. Vizovice, Zlínský kraj

Tři sestry, Tamoto (D), Korpiklaani (Fin.), The Gathering (Nl.), Masterplan (D), Kreator (D), Edguy (D), Gamma Ray (D), Hellowenn (D)

  • Mighty Sounds

14.07. – 16.07. Olší u Tábora, Jihočeský kraj

The Toasters, Panteón Rococo, The Hotknives, Dr. Woggle & the Radio, Mark Foggos Skasters, United Flavour, Chancers, Fast Food, Polemic, N.V.Ú, Bankrupt

  • Jazzfe

14.07. – 16.07. zámek Bechyně, Jihočeský kraj

Petra Börnerová Band, M. Svoboda, The String Quartet (USA), O. Pivec Organic Quartet, J. Koubková + Funk-latin Jazzband, P.J.Ryba, Ramsey Lewis

  • Colours Of Ostrava

20.07. – 20.07. Ostrava, Moravskoslezský kraj

The Frames, Värttinä, Salif Keita, Robert Plant & Strange Sensation, Gogol Bordello, Woven Hand, Cheikh Lô, Oojami, –123 min., EOST, Bow Wave, Gulo čar, Khoiba, The Nihilists

  • Bocheta OpenAirComfort No.09

20.07. – 23.07. lyžařská chata, Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Sheeva Yoga, Crashpoint, Náhodní Známí (Sk), VibrathÖr, MÄso (Sk), BBYB, Nonsense, Mroš & The Voices, DJ´s: Samsonik (F), Blue

  • Cosmic Trip 2006

21.07. – 23.07. Camp Pudlák Teplice, Ústecký kraj

Carl Craig, Evil Nine, Kevin Saunderson, Dynamite MC, DJ Marky, Neil Landstrumm, Andy C., London Elektricity DJ, Juan Atkins

  • Open Air Music Fest Přeštěnice

21.07. – 22.07. Přeštěnice u Milevska, Jihočeský kraj

KMFDM (D), Čechomor, Tleskač, Blues Effect, Green Frog Feet (D), Julia (At.), Wohnout, Mig 21, Vypsaná Fixa, Gaia Mesiah, Mňága a Žďorp, Polemic, ZNC, Jaksi Taksi

  • Drátofest 2006

21.07. – 22.07. Náměšť na Hané, Olomoucký kraj

Shaark, Debustrol, Krucipüsk, Harlej, Petr Kolář & Band, Horkýže Slíže, Hyperion, Volant, Totální nasazení, Nautilus (Hu.), B.S.P., Arakain, Dying Passion

  • Oleško open air III

21.07. – 22.07. Oleško u Roudnice n. Labem, Středočeský kraj

Visací zámek, Cocote minute, Tleskač, Luca Brasi, Timudej, Beautiful cafillery, X-Core

  • Kubafest 2006

21.07. – 23.07. Břidličná – střelnice, Moravskoslezský kraj

Havárna, Zloději uší, Květy, Illegal Illusion, Nesselsdorf, Pavilon M2, Ema Camelia, Kapela Sobola, Pepa Rubbish, Čabraka, Tomáš Vtípil, Zmetci, StBend, Hasta Luego

  • Koupák Open Air

21.07. – 22.07. Strašnice u Rokycan, Plzeňský kraj

Persiana Jones (It.), Freygolo (Fr.), By No Means (D), Fast Food, N.V.Ú., Tleskač, Totální nasazení, Sex Deviants, Peshata, Houba, SPS, Red Union (Srb.), X- Core

  • Holubník 2006

21.07. – 22.07. Holubice, Jihomoravský kraj

Vladimír Mišík & ETC, No Gryvity (Sk.), Narvan, Annies Trip, vítěz soutěže Nová Krev, Ultrazvuk

  • České hrady

21.07. – 22.07. Kunětická hora u Pardubic, Pardubický kraj

Support Lesbiens, J.A.R., Kryštof, Priessnitz, L. Dusilová, Žlutý pes, Wohnout, MP & The Nihilists, Indy & Wich, Southpaw, N.O.D. a Tonya Graves

  • Fluff Fest

21.07. – 23.07. Rokycany, Plzeňský kraj

Karl Marx, 31Knots (USA), Heaven Shall Burn (D), Amanda Woodward (Fr.), Endstand (Fin.), Rise and Fall (Be.), Good Clean Fun (USA), Bridge to Solace (Maď.), Nueva Etica (Arg.)

  • Oleško Open Air III

21.07. – 22.07. Oleško u Roudnice nad Labem, Středočeský kraj

Magma Hotel, Luca Brasi, Apple Juice, Xavier Baumaxa, ZNC, Visací zámek, Pohřební kapela, Našrot, Fourth Face, Fleshless, Jaksi taksi, Tleskač, Status Praesents

11.motorkářský sraz, 21.07. – 23.07. Proboštská jezera, Brandýs n. L., Středočeský kraj The Prostitutes, Mata Hari, Lety mimo, Sada, Sweet Pain, Black Pearl, Mr. Pig, Votchi

  • Folkové prázdniny

22.07. – 23.07. Náměšť nad Oslavou, Jihomoravský kraj

Glen Hansard (Ir.), Sergent Pépére (Fr.), Hradišťan, Ttukunak (Šp.), Čechomor, Spirituál Kvintet, Adesa (Ghana), Jablkoň, Mark Geary (Ir.), Huun-Huur-Tu (Tuva)

  • Kytlice Musicfest

22.07. – 22.07. Kytlice, Ústecký kraj

The Levellers (UK), Divokej Bill, Echt!, Vypsaná Fixa, Gaia Mesiah, Optimik, Jiří Schmitzer

  • Music In The Park

22.07. – 22.07. Stromovka, Praha, Praha

Sinead O Connor, Blind Boys of Alabama, James Blood Ulmer & Vernon Reid, Jiří Suchý, Vladimír Mišík & ETC, Blue Effect

  • Českopolské pojiwo

22.07. – 22.07. Travná u Javorníka, Olomoucký kraj

Electric (Pl.), Hightime, Taumaturgia(Pl., Flying Eterprise, Zlodzieje Glów (Pl.), Javorový syrup

  • Rock-Fest 2006 Dřevohostice

22.07. – 22.07. Zámecká zahrada, Dřevohostice, Zlínský kraj

Kosovci, Notorest, Axis Magna, Hezky česky, Traktor, AC-DC Bon Scott Memorial Band, Tchoři

  • Parkoviště fest

22.07. – 22.07. Black Pes, Praha Klánovice, Praha

Záviš, Indigo, Hegeš, Tři čutory, První hoře

  • Hrachovka

27.07. – 30.07. Hrachovec u Valašského Meziříčí, Zlínský kraj

Soufly (Br.), Skye (UK/ex Morcheeba), J.A.R., Sunshine, Mig 21, No Name (SK), Hudba Praha, BSP, –123 min., Vypsaná Fixa, Gaia Mesiah, Blue Effect, Ohm Square, The Nihilists

  • Blues v lese – pohoda beat na Lipně

27.07. – 30.07. Horní Planá, Jihočeský kraj

  • Benátská Noc

28.07. – 30.07. Malá Skála, Liberecký kraj

-123 minut, A. Langerová, Clou, Die Happy (D), Horkýže Slíže, Krucipüsk, Scorpions (D), Wohnout, BSP, Gaia Mesiah, Hudba Praha, In Extremo (D), Mig 21, No Name, Plexis

  • České hrady

28.07. – 29.07. hrad Švihov, Plzeňský kraj

Support Lesbiens, J.A.R., Tata Bojs, L. Dusilová, Žlutý pes, Wohnout, Sunshine, MP & The Nihilists, Indy & Wich, Southpaw, N.O.D. a Tonya Graves

  • Řepice 2006

28.07. – 30.07. Řepice u Strakonic, Jihočeský kraj

Už jsme doma, K. Vepřek & Lyrika Putyka, DG 307, The Bennetts (D), Erik & Me (D), Ausgerechnet, Cémur Šámur, , Kapitán Kajman, Extempore Quartet, L. Hajdovský & Napodzim

  • Festa De La Pohoda 8

29.07. – 29.07. Sokolská louka, Vodňany, Jihočeský kraj

N.V.Ú., Gauneři, Ilegality (Sk.), Sex Deviants, Amanita Muscaria (Pl), Lucky 4, The Mordors Crazy Horses Gang, Sichrhajs, Exni!to

  • Lugnasad

29.07. – 29.07. koupaliště, Sázava, Středočeský kraj

Múze & Coiscéim, Happy To Meet, České srdce, Eoghan O´Reilly – High Time

  • Studnice Fest

29.07. – 29.07. Hlinsko v Čechách, Pardubický kraj

Tleskač, Southpaw, Lety Mimo, Imodium, Ska2tonics (Sk.), Chocolate Jesus, Dirty Airlines, Rhodian, Záviš, Dragon, Jo!ska, Kulturní Zřízenost, Emoce

  • Koncert pro kamerunské kozy

29.07. – 29.07. Bílina, let. kino Na kyselce, Ústecký kraj

Pod Černý vrch

  • Branná Fest

29.07. – 29.07. Branná, Olomoucký kraj

Znouzectnost, Bluesberg, Burani z New Jersey, Drift, Havárna, Regres, Head Shot

  • Silver Rocket Summer Six Six Six

29.07. – 29.07. hrad Točník, Středočeský kraj

Vas Szuszanne, Fetch!, Anyway, A Spoon Called Phranc (D), Balaclava, Kačkala, Deverova chyba

  • SazavaFest 2006

03.08. – 05.08. Sázava – areál Ostrov, Středočeský kraj

Manau (Fr.), Banco De Gaia (UK), Boban Marković Orkestar (Srb.), Camaňan (Šp.), Yellow Umbrella (D), Čechomor, Tata Bojs, Buty, Wohnout, Polemic, Monkey Business

  • Čtverec

04.08. – 06.08. Dolní Poustevna, Ústecký kraj

Lidoví léčitelé, Njorek, Děti deště, Twenty Two (Ir.), Už jsme doma, Garage, Sestry Steinovy, Ty Syčáci, X. Baumaxa, NUO, SFT, Echt!, The Roosters! (D), Hypnotix, Dr. Fleischman (Pl.)

  • Bigbeat Černvír Open Air

04.08. – 05.08. Černvír, Jihomoravský kraj

  • Beseda u bigbítu

04.08. – 05.08. Tasov u Veselí n. Moravou, Jihomoravský kraj

One Season Band, – 123 min., Gulo Čar, Khoiba, Banana, Southpaw, Dorota Nvotová & Band, Czaldy Waldy Kvartet, Záviš, SSOGE, Psychonaut, Sad Harmony, Animé, ZVA 12–28 Band

  • Gibbon Day Music

04.08. – 05.08. Boudy u Čimelic, Jihočeský kraj

Torque (USA), Zvlášňý Škola, Votchi, Volant, Lety Mimo, Nukleární Vokurky, Mindway, Magma Hotel, Sin-dick-8, Navšechny 4, Red Baron Band, In Memory

  • České hrady

04.08. – 05.08. Bezděz, Středočeský kraj

Support Lesbiens, Monkey Business, Kryštof, Priessnitz, L. Dusilová, Wohnout, Sunshine, MP & The Nihilists, Indy & Wich, Southpaw, N.O.D. a Tonya Graves

  • Festival Dokořán

04.08. – 05.08. loděnice, Karvinná, Moravskoslezský kraj

Guločar, Cocotte Minute, Šufunky Gang, Vždy a Všadě (Sk.), Groovies, Etna (Pl.), Apatheia, All Ska´Pones, Triquetra, Minuta Ticha, !ON, The Open, The Sign

  • Hillbilly & Czech Music Festival

05.08. – 05.08. Mrač u Benešova, Středočeský kraj

Kapitán Kid, Meantime (Sl.), Dick O Brass, Žížeň Band, Detto, Wyrton, Bob a Bobci, Lemon Nashville, Jimmy Bozeman & P.R.S.T.

  • Žlutý Fest

05.08. – 05.08. Pardubice – závodiště, Pardubický kraj

  • Platan Lipno Fest 2006

05.08. – 05.08. Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj

Bez peří, Gang ala basta, Z kredence karty, Papouškovo Sirotci, Dymytry, Crawall, Nukleární Vokurky, U-Prag, Sto zvířat, WhoKilled Marylin?

  • Lhotkafest

05.08. – 05.08. Lhotka u Mělníka, Středočeský kraj

Lykke till, Colosal, VHS, Ivan Hlas, Roman Dragoun, Slávek Janda Banda, Vl.Mišík+Rad .Hladík, Blue Efect, Škwor, Parademarche.

  • Severní Vítr

05.08. – 05.08. aréna HC Killers Litoměřice, Ústecký kraj

Krucipusk, Jolly Joker and PBU, Kashmir 9:41, Magma Hotel, Red Hot Chilli Peppers revival, Totální Nasazení, Ignorance, Enter

  • Fly Fest IV.

05.08. – 05.08. Ronak u Chebu, Karlovarský kraj

Lvmen, Esgmeq, Photolab, Blackmailers, Selfbrush, Rybičky 48, Familly ( M.Manson rev.)

  • Štěrkovna Open Music 2006

11.08. – 12.08. Hlučín – jezero, Moravskoslezský kraj

Kryštof, B.S.P., Laura a její tygři, Lybar Band, Hoo Hoo Coctail, o5&Radeček, Disgroove (SCH)

  • Nepal Fest

11.08. – 12.08. Nepomuk, Plzeňský kraj

Budulínek, Different Disco, 2v1, Ježíš táhne na Berlín, Kokrhell Band, CBM 23, Orchestra, Magic Mashroom, Mauritius, Muerta Mente, Need Of Activity, No Passaran, V3ska

  • Letnice Vlčí Hora 2006

11.08. – 13.08. Vlčí Hora u Rumburk, Ústecký kraj

Harlej, Škwor, Doga, Krucipusk, Lety mimo, Jaksi Taksi, Banjo band Ivana Mládka, Brutus, Dukla vozovna, Progres 2, Vilém Čok, BSP, Už jsme doma, Motorband, Garage

  • Kunčický Kraval 6

11.08. – 11.08. Letohrad – Kunčice, Pardubický kraj

Lampa č. 29, Burkina Faso, Hadry z těla, X-Core, Nil, Gaia Mesiah, Colp, Skandaal

  • Love Planet

12.08. – 13.08. Čapův dvůr u Tábora, Jihočeský kraj

Audioslave, Pet Shop Boys, Franz Ferdinand, Ministry, I Am X, Ice T, The Rasmus, Art Brut, Hooverphonic, Loonaloop, Loop, Kava Kava, Persiana Jones

  • Eurion Smržovka

18.08. – 18.08. parkhotel Smržovka, Liberecký kraj

Xavier Baumaxa, Bow Wave, Bez peří

  • Fest Pod Parou

18.08. – 19.08. Moravská Třebová, Pardubický kraj SPS, NVÚ, Totální nasazení, ŠŠanov 1, Visací zámek

  • Horácký džbánek

18.08. – 19.08. zámek, Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina

  • Trutnov Open Air

18.08. – 20.08. Na Bojišti, Trutnov, Královehradecký kraj

  • Hip Hop Kemp

18.08. – 20.08. letiště, Hradec Králové, Královehradecký kraj

DJ Krush (Jap.), Little Brother (USA), Guru (USA), DJ A-trak, Oneself, M.E.D. aka Medaphoar (USA), Sway + Pyrelli (UK), Klashnekoff (UK), WWO (Pl.), PSH, Kontrafakt, Indy & Wich

  • Trnkobraní

18.08. – 20.08. letište Bílá Hlína u Slušovic, Zlínský kraj

Čechomor, Waltari (Fin.), Ras Sheehama (Nam.), Kryštof, Bratři Ebenové, No Name, Mig 21, Peha, Vypsaná Fixa, Fanfare Savale (Rum.), Čankišou, Korai Örom (Maď.)

  • Open Air Rockfest Vsetín

19.08. – 19.08. Vsetín, Zlínský kraj

Arakain, Torr, Euthanasia, Salamadra, Interitus, Krleš, Desert Storm, Nighwish Revival, Manowar Revival

  • Dolnolhotský buben

19.08. – 09.08. areál Mokřinka, Dolní Lhota, Moravskoslezský kraj

Mňága a Žďorp, Son De Cuba (Kuba), Létající koberec, Švihadlo, Dununba, Windy, Klipr, Evolution Dejavu, Hero-In, Boris

  • Natruc Kolín

19.08. – 19.08. Kmochův Ostrov Kolín, Středočeský kraj

No name, Mňága a Žďorp, Gaia Mesiah, UDG, Krucüpüsk, Status Praesents, Post-It

  • AhojlétoRockFest

19.08. – 19.08. Beňov, Olomoucký kraj

Adrien, Škwor, Notorest, Tchoři, Sauria, Silence, Vitamin M

  • Summer Of Love

19.08. – 19.08. závodiště, Pardubice, Pardubický kraj

Kraftwerk, Tiga, Adam Freeland, Elektrochemie, Joost Van Bellen, Northern Lite, Space Djz, Simon Bassline Smith, Michael Burian, Lucca + Michal Pavlíček

  • BušínFest 2006

19.08. – 20.08. areál Na Kořínku, Bušín, Olomoucký kraj

Foxy Lady, Punk Floid, Morčata na útěku, Reflexy, The Prostitutes, Omicron, Jaksi Taksi, Hudba Praha, Slobodná Európa (sk), Salamandra, Fousatej Hat

  • Free Fest 2006

19.08. – 19.08. Koloměřice u Týna n. Vltavou, Jihočeský kraj

Znouzectnost, Satisfucktion, Underside, h.USA, Snack Shit 007, Flattus

  • 17. Valašské folkrockování

19.08. – 19.08. Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Son de Cuba, B. S. P., Phil Shöenfelt & Southern Cross, Karel Babuljak a kapela Snoo, Hypnotix, Plastic people of the universe, Precedens & Bára Basiková

  • Na okraji

24.08. – 26.08. Nový Bydžov, Královehradecký kraj

Nomad soud system (Alž..-Tunis), Monika Načeva, Už jsme doma, Ty syčáci, Fru fru, Alaf, Longital, Vladimír Václávek, Albigens

  • Eurotrialog

25.08. – 26.08. letní kino Mikulov, Jihomoravský kraj

Petr Nikl, Tara Fuki, Nálet bubeníků, Gaia Mesiah, The Hogs (Ir.), Boban Markovic Orchestra, Raya O´Coal (At.), Máma Bubo, Karel Plíhal, Dybbuk, Psí vojáci

  • Stodola Michala Tučného

25.08. – 26.08. Hoštice u Volyně, Jihočeský kraj

  • Otevřeno – Jimramov

25.08. – 27.08. Jimramov, Kraj Vysočina

Plastic People of the Universe, Dura Turtev & band, Volant, Miou Miou, Gentlemen´s Club, Ležérně a vleže, Navzájem, Náš člověk v Havaně

  • Barrocko Fest Open Air vol.4.

26.08. – 26.08. stadion Vedryně, Moravskoslezský kraj

Ador Dorath, Shaark, Cerebral Turbulency, Salamandra, Virtual Void, Devasthator, Seppuka, Hell Spawn, Bitterness, G.O.R.E., Pier, Witch Hammer

  • Kvílení 2006

26.08. – 26.08. Lipnice nad Sázavou, Kraj Vysočina

Mig 21, Lenka Dusilová, Polemic, Gaia Mesiah, Clou, Sto zvířat, Tleskač, Natural, The Switch, Matahari, Spadla klec

  • VII.Kutnohorský festival

26.08. – 26.08. Kutná hora – park, Středočeský kraj

Tleskač, Gulo Čar, Neřež, Free Time, Mauritius, Uširváč-Jasná páka revival, Původní Bureš, Dukla vozovna a vítěz soutěže Nová krev

  • 19. Underground Footbal Cup Chrudim 06

26.08. – 26.08. Janderov u Chrudimi, Pardubický kraj

S.P.S., Ilam, Troska z moska, Dead Camel Blues Band, Plastic One Man Band + fotbalový turnaj

  • Řev Řevnice

28.08. – 28.08. lesní divadlo Řevnice, Středočeský kraj

Vypsaná Fixa, Mňága a Žďorp, Wohnout, UDG, Krucipüsk, Status Praesents, Prohrála v kartách, Post-It

  • Mohelnický dostavník

31.08. – 03.09. Mohelnice, Olomoucký kraj

  • Colours Of Music – Střekovská mumie

01.09. – 02.09. hrad Střekov, Ústí n. L., Ústecký kraj

J.A.R., Ememvoodoopöká, kNot Photogenic, Xavier Baumaxa, Bratři Orffové, Gipsy.cz, United Flavour, Houpací koně, Universal Android, Sunshine, Skyline, Longital

  • Grabštejn World Fest

01.09. – 03.09. Chotyně, hrad Grabštejn, Liberecký kraj

Kiss Erzsi (H), Ziriab, Maraca, Petr Nikl, Ondřej Smeykal, Činna, Hmyzák a Komár, Draga Banda, Orchestra, Harfová Společnost, Vojta Švejda

  • Smrž Smržovka

02.09. – 02.09. Smržovka, Liberecký kraj

Divokej Bill, Vypsaná Foxa, Wohnout, UDG, Krucipüsk, Status Praesents, Prohrála v kartách, Post-It

  • Xichty.cz Open Air vol. 1

02.09. – 02.09. areál sokolík, Frýdek Místek, Moravskoslezský kraj

SSOGE, Endless, Elektick Mann, Morčata Na Útěku, Malignant Tumour, Cerebral Turbulency, Crashpoint, Hazydecay, Deaf 99, Pitbull Diesel, Uprise, Slow Tension, Final Fiction

  • Semtex Culture

08.09. – 09.09. Mariánské údolí, Brno, Jihomoravský kraj

Skyline, Mig 21, Monkey Business, Skye (ex Morcheeba), Tafrob, Pio Squad, Vec, 100° C, Southpaw, Khoiba, Ohm Square, EOST, Support Lesbians, Kosheen (UK), Indy & Wich, PSH

  • Svojanoff

08.09. – 09.09. hrad Svojanov u Poličky, Pardubický kraj

Růžový mor, Banalita, Lesboys, Funk All Stars, Slávek Janda Banda, Sunset Boulevard, Natural, 4signs, Green Monster, Babička, Abraxas, Tuckans and Dudecks Psychedelic Band

  • Play Fast Or Dont Festival III.

09.09. – 09.09. Pivovarská flošna Hradec Kr., Královehradecký kraj

Uncurbed (Sw.), Warcolapse (Sw.), Gadget (Sw.), Infanticide (Sw.), Wojczech (D)

  • Babí léto v Bohnicích

16.09. – 16.09. psych. léčebna Praha Bohnice, Praha

  • Beat Jam vol. 3

23.09. Sport Music Club, Ústí n. Orl., Pardubický kraj

The Clocks, Mother?s Angels, Sedum Ryb, Heebie Jeebies, Zpraku!, Skapollo, Thema 11, Bed Sores, Stepping Selfeater

««« Předchozí text: Divokej Bill a jejich divoký léto Následující text: Filmové premiéry - nejnovější filmy v českých kinech »»»

mp3zdarma | Neděle 16.07.2006, 15:30 | Hudební festivaly 2007 | trvalý odkaz - stažení zdarma | tisk | 32207x

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda