Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Filmy ke stažení zdarma hudba, > Filmové premiéry - nejnovější filmy v českých kinech

Filmové premiéry - nejnovější filmy v českých kinech

Přinášíme vám přehled českých filmových premiér. Podrobnosti jsou v pokračování článku. Na česká filmová plátna zavítají filmy Bílá Masajka (Die weisse Massai), Superman se vrací (Superman Returns), V zajetí rychlosti (The World?s Fastest Indian), Rychle a zběsile: Tokijská jízda (The fast and the furious: Tokyo Drift), Krajina přílivu (Tideland), Poseidon (Poseidon), Auta (Cars), Angel-A (Angel-A) a Sexy Pistols (Bandidas).

Bílá Masajka (Die weisse Massai)

Na konci dovolené v Keni se Carola (Nina Hoss) setká s Lemalianem (Jacky Ido), válečníkem z kmene Samburu, který se svými zbraněmi a v tradičním kmenovém obleku působí strhujícím dojmem. Fascinovaná Carola se do něj bláznivě zamiluje, což má fatální důsledky. Impulzivně zruší zpáteční let a svého přítele (Janek Rieke) pošle domů samotného. V Keni se pak pustí do hledání Lemaliana. Po zničující cestě africkou divočinou potká v Maralalu Elisabeth (Katja Flint), s níž se spřátelí. Ve městě pak konečně najde také svého Lemaliana a následuje ho do jeho vesnice Barsaloi. Carola se rozhodne zapomenout na svůj předešlý život ve Švýcarsku a s obrovskou energií se snaží překonat všechny překážky odlišné civilizace a začít v Africe nový život. To, co považovala za největší lásku ve svém životě, se však změní v utrpení ? v dobrodružství mezi nebem a peklem, v jehož průběhu si sáhne až na dno sil.
Premiéra 3.8. 2006
Drama, GER, 2005, 131 minut
"http://film.de/moviespecials.php/id/5749 ":[http://film.de/….php/id/5749]
Režie: Hermine Huntgeburth
Hrají: Nina Hoss, Jacky Ido, Katja Flint, Nino Prester, Janek Rieke

Superman se vrací (Superman Returns)

Po tajemném muži z oceli nebylo v posledních letech ani vidu, ani slechu. Čas dozrál ke změně. Nejenže si s ním chce jeho dávný nepřítel jednou provždy vyrovnat účty, ale Superman přichází k poznání, že žena, kterou miluje, Lois Lane, si zařídila život po svém. Superman stojí před dvojí výzvou: chce překonat emocionální vzdálenost, která vznikla mezi ním a Loise, a zároveň se zařadit do společnosti, která už se naučila žít bez jeho intervence. Ve snaze zachránit svět před hrozící katastrofou se Superman vydává na dlouhou dobrodružnou cestu, která jej zavede jak do mořských hlubin, tak do nejodlehlejších koutů vesmíru.
Premiéra 27.7. 2006
Akční dobrodružné sci-fi, USA/AUS, 2006, 154 minut http://supermanreturns.warnerbros.com
Režie: Bryan Singer
Hrají: Brandon Routh, Kevin Spacey, Kate Bosworth, James Marsden, Frank Langella, Sam Huntington, Eva Marie Saint, Parker Posey, Kal Penn, Stephan Bender

V zajetí rychlosti (The World?s Fastest Indian)

Natočeno podle zatraceně pravdivého příběhu. Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem: být nejrychlejší. Novozélanďan Burt Munro strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian Scout z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera v Bonneville v americkém státě Utah, která jsou díky dokonale rovnému povrchu ideálním místem pro rychlostní závody. Přes nepřízeň okolností se mu v roce 1967 podařilo zajet rychlostní rekord, který dodnes nikdo nepřekonal. Příběh filmu V zajetí rychlosti se soustředí na cesty k Bonnevillským solným pláním, které Burt Munro podnikl v 60. letech minulého století. Je to cesta za splněním fantastického snu, pravdivý příběh muže, který nepřestal věřit. ?Jestli je to těžké, dej do toho víc. Jestli je to nemožné, dej do toho všechno.?
Premiéra 22.7. 2006
Dobrodružné drama, Nový Zéland, 2005, 127 minut
www.vzajetirychlosti.cz
Režie: Roger Donaldson
Hrají: Anthony Hopkins, Lana Antonova, Juliana Bellinger, Chris Bruno, Martha Carter

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (The fast and the furious: Tokyo Drift)

Absolutní outsider Sean Boswell (Lucas Black) vidí v nelegálních automobilových závodech jediný způsob jak utéct před tíživou realitou světa sešněrovaného konvencemi a nesmyslnými zákazy. Tím si ovšem proti sobě poštve řadu oficiálních autorit, které ho po jednom velmi nepříjemném karambolu chtějí poslat do vězení. Aby se Sean této nepříjemnosti vyhnul, odjíždí do Tokia žít ke svému příbuznému. Jenže tady se cítí ještě hůř, protože mu tu cbybí jeho největší koníček. Pak ale pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik, a nálada a problémy jsou zpátky.
Premiéra 20.7. 2006
Akční krimi thriller, USA, 2006, 104 minut
http://www.thefastandthefurious3.com
Režie: Justin Lin
Hrají: Lucas Black, Bow Wow, Brian Tee, Sung Kang, Jason Tobin, Nathalie Kelly

Krajina přílivu (Tideland)

Znepokojivá fantasy Terryho Gilliama. Jeliza-Rose je malá dívka ve velmi nezvyklé životní situaci ? oba její rodiče propadli drogám. Když umře její matka, vydává se dívka na zvláštní cestu se svým otcem Noahem, rock?n?rollovým muzikantem, jehož dny slávy jsou už dávno sečteny. Velké osamělosti, která ji v novém domově provází, se Jeliza-Rose snaží uniknout do vysněného světa, jenž existuje pouze v její fantazii.
Premiéra 13.7. 2006
Fantazy drama, CAN/UK, 2005, 122 minut
http://www.tidelandthemovie.com
Režie: Terry Gilliam
Hrají: Jeff Bridges, Jodelle Ferland, Janet McTeer, Brendan Fletcher, Jennifer Tilly, Dylan Taylor

Poseidon (Poseidon)

V předvečer Nového roku se na luxusním zaoceánském parníku Poseidon rozjíždí zábava v plném proudu. Dnešní noc se většina pasažérů sešla v hlavním tanečním sále, aby se bavila a přivítala Nový rok ve velkém stylu. Mezitím na horním můstku první důstojník cítí, že se blíží cosi hrozivého. Při ohledávání horizontu si toho všimne – monstrózní masa vody vysoká přes 30 metrů se valí jako obrovská zeď děsivou rychlostí směrem na parník. V poslední chvíli se pokusí nasměrovat parník pryč z nejsilnější části vlny, ale je už bohužel pozdě. Vlna naráží s mohutnou silou, loď se převrátí dnem vzhůru a je uvržena do temnoty a narůstajícího chaosu.
Premiéra 13.7. 2006
Dobrodružné drama, USA, 2006, 98 minut
http://wwws.cz.warnerbros.com/po­seidon/main.html
Režie: Wolfgang Petersen
Hrají: Josh Lucas, Kurt Russell, Richard Dreyfuss, Emmy Rossum, Kevin Dillon

Auta (Cars)

Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.
Premiéra 13.7. 2006
Animovaná rodinná komedie, USA, 2006, 116 minut
Režie: John Lasseter

Angel-A (Angel-A)

Gangster pařížského podsvětí André (Jamel Debbouze) má dluhy, vymahači jsou mu v patách, a tak se rozhodne skoncovat se životem. Na mostě, odhodlaný ke skoku, však není sám. Spatří krásnou dívku Angelu (Rie Rasmussen), která se chystá udělat to samé. Jejich pohledy se letmo setkají a nádherná neznámá se vrhne dolů. André neváhá, skočí za ní a zachrání ji. Vděčná Angela je pro něj ochotna udělat cokoliv. Když se jí André svěří se svým trápením, kráska ho zbaví všech dluhů. Proč to ale udělala?
Premiéra 6.7. 2006
Černobílá romantická komedie, FRA, 2005, 90 minut
http://www.angela-lefilm.com
Režie: Luc Besson
Hrají: Rie Rasmussen, Jamel Debbouze, Gilbert Melki

Sexy Pistols (Bandidas)

Když ženy zlobí, mužům běhá mráz po zádech. 1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust.
Premiéra 6.7. 2006
Akční komedie, western, USA/FRA/MEX, 93 minut http://www.bandidas-lefilm.com
Režie: Espen Sandberg, Joachim Roenning
Hrají: Penélope Cruz, Salma Hayek, Steve Zahn, Sam Shepard, Dwight Yoakam

Zdroj: Palace Cinemas

««« Předchozí text: Přehled hudební festivaly 2006 - léto Následující text: Populární Kazza (Kazaa) opakuje osud hudebního serveru Napster »»»

mp3zdarma | Sobota 22.07.2006, 23:56 | Filmy ke stažení zdarma hudba, | trvalý odkaz - stažení zdarma | tisk | 10190x

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda