Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Úvodní stránka > Mp3s.nadruhou.net

Mp3s.nadruhou.net

Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

Archivy roku 2008

Kategorie Mp3s.nadruhou.net

Mp3 zdarma - mp3s.nadruhou.net, mp3s.nadhuhou.cz, mp3snadruhou, mp3snadruhou.net, mp3s nadruhou, Stahujte na mp3s.nadruhou.net, 10 nejstahovanějších MP3 za teno týden na MP3s.nadruhou.net http://www.mp3s.nadruhou.net/, www.MP3s.nadruhou.net

31.leden 2007

Nejnovější a nejstahovanější mp3 ke stažení zdarma - mp3s.nadruhou.net cz

Jaké mp3 teď na netu frčí? Koukněte na žebříček mp3s-nadruhou-net

1. Prodigy vs Enya – Smack up the Orinoco Flow Viny
2. Morčata na útěku – To sme my borci ze štatlu (morata tku)
3. Rihanna – Coulda been the one
4. Justin Timberlake – Damn Girl
5. Bow wawe – Pašerák
6. UEFA – Champions league theme
7. Chinaski – Bylo-nebylo
8. Green Day – Whatsername
9. Anastacia – I'm Outta Love
10. Green Day – Basket Case

mp3zdarma - Středa 31.01.2007, 13:45 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net, Novinky, žebříčky

Divokej Bill

Na vaše přání přinášíme mp3 ke stažení zdarma od skupiny Divokej Bill, jehož členy jsou Václav ‚Venda‘ Bláha, Milo? ‚Jurda‘ Jurač, Štěpán Karbulka, Adam Karlík, Roman ‚Prochajda‘ Procházka, Honza ‚Jack‘ Bártl, Martin ‚Pecan‘ Pecka, Ondra Pospíšil a Petr ‚Fořťák‘ Fořt. Na jejich webových stránkách naleznete CD Divokej Bill, CD Lucerna, CD Mezi nima, CD Svatá pravda, CD Propustka do pekel. To vše na webu Divokej Bill

V pokračování článku naleznete odkaz na free mp3 a několik skladeb skupiny Divokej Bill.

mp3zdarma - Středa 31.01.2007, 08:36 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net

28.leden 2007

Evropa 2 - Test věrnosti - rok 2004 - mp3 ke stažení zdarma

Znáte tenhle rozhlasový pořad Evropy 2 Test věrnosti? Tak tam si testovali partnerky své partnery a občas i naopak. Ale to už tak je, že muži prostě víc záletničí jen tak bez servítek. Vsadil bych se, že u holek se tohle tolik nedařilo. Ony totiž potvůrky sváděj skrytě a jdou za mužem, který jim nejdřív musí nějak učarovat. Na telefon by je člověk asi neuhnal :-D

V poračování článku se dostanete k odkazům na jednotlivé týdny mp3 archivu, který je uveřejněn na adrese http://www.simona.web2001.cz/

§ Pokud byl tento archiv uveřejněn bez vědomí autorů, doporučuji kontaktovat webmastera těchto stránek!

mp3zdarma - Neděle 28.01.2007, 12:52 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net

4.leden 2007

Mladí ústečtí UDG a jejich mp3 z nejnovějšího alba ke stažení

UDG vznikli v roce 1998 v Ústí nad Labem a počátky jejich fungování, jak už to tak bývá, jsou ve znamení mnoha personálních změn. Současný název skupiny udg je zkratkou původně užívaného slovního spojení Useless demi-Gods (v překladu Nepotřební polobozi) vypůjčeného z textů velšských kytarových idolů Manic Street Preachers, avšak dnes, jak sami členové říkají, tyhle tři písmenka už nic konkrétního neznamenají a každý si pod nimi může představit, co chce.

Seznam mp3 ukázek z jejich posledního alba Ztraceni v inspiracích v pokračování článku.

mp3zdarma - Čtvrtek 4.01.2007, 08:32 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net

3.leden 2007

Strahov System Tekkno

Pro milovníky techna přinášíme link na několik žhavých mp3 s touto tematikou ke stažení zdarma.

mp3zdarma - Středa 3.01.2007, 23:59 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net

Wikipedia o MP4

mp4 je multimediální kontejner definovaný standardem ISO/IEC 14496–14:2003. Je také známý pod názvem MPEG-4 Part 14, je tedy součástí MPEG-4 standardu. Jako jeho základ posloužil kontejner MOV přehrávače QuickTime od společnosti Apple. Je to moderní a otevřená alternativa k zastaralému AVI kontejneru. Oproti AVI může MP4 obsahovat menu, více titulků i zvukových stop a dokonce i 3D objekty. Umožňuje také bezproblémové streamování videa.

mp3zdarma - Středa 3.01.2007, 10:46 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net

2.leden 2007

Monika Absolonová a má zpověď

Tak nedá mi to… musím se přiznat k jednomu svému velikému idolu. Je jím mladičká Monika Absolonová. Teda, ať stahovači žádný zázrak nečekají, ale jen se tu o ní kratičce zmíním, abych vám zas nepodsouval něco svýho a na konci článku je jen kratičký seznam ukázek jejích písní.

Monika Absolonová má oficiální web na adrese www.absolonova.cz. Jako zajímavý zdroj inforamcí a hlavně fotek je její fun klub Moniky Absolonové – download fotek.

Zatím vydala alba Zůstávám dál, DVD muzikál Kleopatra, Jsem nevěrná, První den, Veselé Vánoce, Dál při mě stůj, Monika. Iveta Bartošová prý v jejím věku nevydávala tolik alb jako má oblíbená Monika Absolonová.

mp3zdarma - Úterý 2.01.2007, 18:34 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net

Timudej - filmové novinky

Filmy ke stažení zdarma ve formátu Windows Media (*.wmv) – rychlost 256 kb/s.

Velmi zajímavá videa z dílny hudební skupiny Timudej myslím zaujmou fajnšmekry všech generací. Připravili jsme pro vás přehled jejich filmků.

Přejeme příjemné pošušňání.

Timudej o svém projektu hovoří takto:

"Tyto filmy byly natočeny metodou tzv. EXTRÉMNÍHO FILMOVÁNÍ, kterou jsme před lety sami založili a v průběhu let postupně zdokonalovali.

Tato agilní metoda spočívá ve snaze vymyslet, natočit a sestříhat celý film během co nejkratšího časového úseku (většinou několik málo hodin) a následně jím pobavit co nejvíce lidí.

Scénář se vždy vyvíjí a upravuje podle aktuálních podmínek a situace, do děje necháváme vstupovat náhodné kolemjdoucí. Počítá se jen s minimálními náklady na techniku a rekvizity."

mp3zdarma - Úterý 2.01.2007, 09:43 - téma: Filmy ke stažení zdarma hudba, Mp3s.nadruhou.net

1.leden 2007

Iron Maiden Zlín revival

Po DJ Martin Trax je tu další studentský projekt. Tentokrát banda zlínských hudebních šílenců zblázněných do muziky Iron Maiden, což je skutečně hard-rock pecka. Jsou to zatím mladý píva (je jim něco málo přes dvacet), ovšem už teď kvůli nim šílí kluby z půlky republiky. Co teprve až se dostanou na velká pódia a vyprodané fotbalové stadiony! Potvrzuje se heslo: Jeden Iron Maiden nikdy nestačí.

Na jejich stránkách Iron Maiden Revival najdete nejen info o kapele, přehled koncertů, kde je můžete zastihnout, ale také mp3 ke stažení zdarma (jako ukázku jejich tvorby – jsou zde celé písníčky, žádných 30 sec.) a alba, která vám případně na koncertu zahrají.

Jejich tvrdé muzice vévodí pronikavý zpěv frontmana kapely Radovana Klučky, který dojme nejedno dívčí srdce při tklivějších melodiích a bere dech svým rozsahem. K jejich hře celkově by bylo, co dodat. Samo, tak jsou to začátečníci, tak jim člověk něco odpustí.
:-D

§ FREE DOWNLOAD v pokračování textu jsou mp3 on-line ke stažení zdarma je naprosto legální §

mp3zdarma - Pondělí 1.01.2007, 17:47 - téma: Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net

Kategorie: Vše Filmy ke stažení zdarma hudba Hudební festivaly 2007 Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) Mp3s.nadruhou.net Novinky, žebříčky Online vysílání tv zdarma Texty písní (písniček) a-z Torrent, download Videoklipy ke stažení zdarma

Autoři: mp3zdarma

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda
Nejlepší Free MP3 Kluby Koncerty Festivaly Rádia Hudební nástroje DJs