Mp3 Legal - filmy a mp3 ke stažení zdarma

www.gambrinus.cz mp3 paráda

Gambrinus MP3 paráda je nová autorská soutěž nadějných českých kapel z oblasti rockové a popové hudby, která probíhá na stránkách gambrinus.cz. O vítězi Gambrinus MP3 parády rozhodují svým hlasováním na těchto stránkách sami fanoušci, kteří tím zároveň získávají příležitost zúčastnit se každých čtrnáct dní Tipovací soutěže a vyhrát některou ze šťavnatých odměn. Cenou pro vítěznou Kapelu roku bude možnost natočit vlastní CD a vystoupit na vybraných hudebních festivalech Made in Gambrinus. Všechny nasazené skladby lze po celou dobu soutěže kdykoli přehrát v on-line rádiu na těchto stránkách. Takže poslouchejte, hlasujte, tipujte ? a vyhrávejte!

mp3zdarma | Pátek 20.04.2007, 09:24 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net | 7061x

LOST - Ztraceni (www.ztraceni.nova.cz a www.lost.cz)

Nejúspěšnější seriál posledních let. Sledujte osudy cestujících, kteří přežili havárii letadla. Od 11. 3. vždy v neděli ve 21:20 druhá řada na TV Nova!

Čtyřicet osm cestujících, kteří přežili havárii dopravního letadla na trase Los Angeles – Sydney, se ocitne na opuštěném ostrově uprostřed oceánu, tisíce kilometrů od civilizace. Naděje na záchranu jsou téměř nulové. Šest hodin před katastrofou totiž letoun ztratil spojení, změnil kurs a letěl tisíce mil neznámou trasou. Skupina lidí, která je takto ztracená v nekonečných prostorách Tichého oceánu, s sebou samozřejmě nese i stopy minulosti – životní příběhy mnohých z nich jsou překvapivé, někteří mají co skrývat a další trpí vzpomínkami na mučivá tajemství, o něž se s ostatními nemohou podělit. Extrémní situace, v níž se ocitli všichni Ztracení, znovu a znovu prověřuje, vytahuje z lidí ty nejlepší, ale i nejhorší vlastnosti, některým pomáhá najít netušené vnitřní síly, v jiných probouzí zlo. Prostředí, v němž se ocitli, však není extrémní jen proto, že jej obklopují nekonečné vody oceánu a přežít v něm vyžaduje maximální úsilí. Co z počátku nikdo netušil, se pomalu stává skutečností – ostrov, na němž se ocitli, má mnohá tajemství a záhady. Mnohé z nich mohou být smrtící…"

Zdroj: www.ztraceni.nova.cz

mp3zdarma | Čtvrtek 19.04.2007, 15:32 | Filmy ke stažení zdarma hudba, , Online vysílání tv zdarma | 14109x

První hoře - mp3 ke stažení zdarma na www.bandzone.cz

Na serveru bandzone.cz můžete poslouchat mp3 původně jičínské kapely První hoře, která se postupem času přesunula do Prahy. Stylem se kapela řadí mezi rock či spíše alternativní rock.

http://bandzone.cz/prvnihore

mp3zdarma | Středa 11.04.2007, 14:55 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net | 8840x

Kabát - Malá Dáma (text písně)

Utrhla trávu a začla hrát
ta malá dáma z předměstí
co umí lidem z dlaní číst
tam kočky zrána mívaj hlad
po noci plný neřestí
je pohladí a dá jim jíst

po tmě se toulá a ve dne spí
a její oči věděj víc než mý
došly mi slova, já stál tam jen
s touhle jedinou bych zemřel

mp3zdarma | Středa 11.04.2007, 08:19 | Texty písní (písniček) a-z | 12467x

Ukázky od skupiny Harlej - mp3 ke stažení (Čtyři z punku a pes)

Ukázky z alba Čtyři z punku a pes zpřístupnila kapela Harlej na své oficiální stránce ke stažení zdarma (free download). http://www.harlej.cz/index.php?…

Pokud jste fandou plzeňské skupiny Harlej a jejího hudebního stylu, jistě vás zaujme deníček Harlej-ův.

V sekci video a videoklipy skupiny Harlej naleznete mimo jiné živáky (videoklipy z živého vystoupení) z koncetru Červený Hrádek 18.11.2006. Jedná se o písničky jako Svařák, Přirození, Jen pár dnů, Harlej Krišna, Královna noci, Z Cuby kiwi, Zrzi, zrzi, Oj, oj, oj, zfetovanej harlej mp3, pověste ho vejš mp3, tak vypadni mp3, Jůlie mp3.

mp3zdarma | Středa 21.03.2007, 09:33 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net, Videoklipy ke stažení zdarma | 18444x

Windows Media Player 11 cz (download) - česky

Všechny operační systémy společnosti Microsoft jsou vybaveny multimediálním přehrávačem Windows Media Player (podle tohoto názvu je odvozen i název hudebních souborů wma, které WMP přehrává).

Pokud si chcete stáhnout Windows Media Player 11 cz, následujte odkaz níže (ihned po antivirové kontrole vám stránka na stahuj.cz nabídne uložení instalačního souboru)

http://www.stahuj.cz/…er/download/

mp3zdarma | Úterý 20.03.2007, 15:40 | Torrent, download, Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) | 12193x

Xzibit a hip hop mp3 ke stažení zdarma (prostě hip hop)

Zajímá-li vás zahraniční hip-hop v podobě Xzibit mp3 ke stažení zdarma, máte jedinečnou možnost navštívit oficiální webové stránky Xzibit na adrese http://www.xzibitcentral.com/audio.php – sekce audio, kde naleznete mp3 ke stažení zdarma. No, prostě hip hop!

Navíc Xzibit má svou prezentaci také na komunitním serveru hudebních tvůrců MySpace.com – http://www.myspace.com/xzibit_central

Všechny texty písní od Xzibit naleznete na adrese http://www.xzibitcentral.com/lyrics.php

Navíc ke stažení zdarma jsou k dispozici i vyzváněcí melodie Xzibit – http://www.xzibitcentral.com/ringtones.php

mp3zdarma | Úterý 20.03.2007, 15:05 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net, Texty písní (písniček) a-z | 10910x

Reálné melodie na mobil

Pokud hledáte vyzváněcí reálné melodie na mobil, musíme vás upozornit, že většina těchto melodií na mobil bohužel zdarma není. O kvalitu skladeb se většinou starají velcí poskytovatelé obsahu jako například http://crazytomato.cz/. Zde si webmaster vygeneruje stránku s melodiemi na mobil za několik málo minut a z prodeje melodií dostává svou provizi.

A pro nás, kteří hledáme melodie na mobil, to znamená co? Můžeme se vypravit na nejrůznější mutace crazytomato a dalších takových sítí webů. Jeden z nich je například http://na-mobil-zdarma.info/

V žebříčku nejoblíbenějších polyfonních reálných melodií naleznete OST Kill Bill – Twisted Nerve, Lucie Vondráčková – Vítr, The Verve – Bitter Sweet Symphony, Europe – Final Countdown, Deep Purple – Smoke On The Water, Bob Sinclair & Gary Pine – Love Generation. Mezi zvuky pak „Do prdele, zase zvoní mobil… Rákosníček“, „Miláššškuuu, mušííššš už vštááát“, „Vaše Veličenstvo, přišla esemeska“, „vojenská píseň: Chlastat, krkat, píchat, prdět“, „Ty vole, buď někdo volá, nebo zase píše!“

Na tomto webu si kromě melodií na mobil můžete také stáhnout java hry, tapety na plochu a animace na mobil.

mp3zdarma | Úterý 20.03.2007, 10:29 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) | 31711x

No Name mp3 volně ke stažení

Špatná zpráva na úvod. Skupina No Name na svém oficiálním webu bohužel mp3 volně ke stažení nenabízí. Poslechnout si můžete pouze mp3 v online vysílání pomocí streamu. Takže když v sekci alba najedete na obrázek repráku (mp3), tak po kliknutí se vám přehraje na webové stránce daná mp3 ukázka. Nicméně u alba ČÍM TO JE ?! uvádí skupina No Name booklet ke stažení zdarma.

Veškeré další informace naleznete na oficiálních stránkách skupiny No Name v sekci Albumy. Naleznete zde ukázky a texty písní alb ČÍM TO JE, SLOVÁ DO TMY, OSLÁVME SI ŽIVOT, POČKÁM SI NA ZÁZRAK a NO NAME.

mp3zdarma | Úterý 20.03.2007, 09:34 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net | 21344x

Marpo - nabízí své videoklipy ke stažení zdarma a streamy mp3

Na svých oficiálních stránkách www.mcmarpo.cz nabízí McMarpo mp3 streamy svých tracků a videoklipy ke spuštění v online streamu či ke stažení ve formátu zip (ten pak jednoduše rozbalíte a videoklip si uložíte).

Marpo – jděte mi z cesty (mp3 stream)
Marpo – 6 metrů hluboko (mp3 stream)
Marpo – jsem (mp3 stream)

Marpo feat Black Ops – Let's go (videoklip ke spuštění nebo ke stažení ve formátu zip)
Marpo – Jděte mi z cesty (videoklip ke spuštění nebo ke stažení ve formátu zip)
Marpo – Jsem (videoklip ke spuštění nebo ke stažení ve formátu zip)

U videoklipů naleznete také záznamy rozhovorů s Mc Marpo z televize Óčko. Při jednom z rozhovorů byli ve studiu společně s Mc Marpo také Black Ops a Wohnout.

mp3zdarma | Úterý 20.03.2007, 09:14 | Videoklipy ke stažení zdarma, Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) | 9428x

Quick Time Player download - stažení zdarma

Setkali jste se již s formátem mov, v nemž jsou některá videa z mobilních telefonů? V tom případě se vám bude hodit program Quick Time Player, který vám umožní přehrátí tohoto netradičního formátu. Jedná se samozřejmě o konkurenci Windows Media Playeru (WMP), takže WMP vám formát mov nepřehraje. :)

Program Quick Time Player stahuj te na adrese: http://www.apple.com/…me/download/

mp3zdarma | Úterý 20.03.2007, 06:24 | Torrent, download | 84445x

Jarek Nohavica a jeho alba ke stazeni zdarma

Jarek Nohavica a jeho alba ke stazeni zdarma naleznete na oficiální stránce Jarka Nohavici. Navigace je tam trochu zmateční, takže to chvilku trvá, než se dostanete k tomu, co hledáte. Pražská pálená je například v sekci mp3 alba pouze v ukázkách mp3 streamů včetně textů písní, ale pokud hledáte mp3, které si můžete stáhnout zdarma, pak musíte ještě chvíli hledat. Na stránkách Nohavicova loňského pražského turné totiž narazíte nejen na mp3 Pražské pálené zdarma (CD Pražská pálená), ale také na torrent download.

V albu Pražská pálená naleznete skladby: Stanice Jiřího z Poděbrad, Hvězda, Nechte to koňovi, Ragby, Kdyby, Moje milá dej mi ještě šanci, To nechte být, Svět je malý pomeranč, To co nemám nemůžu ti dát, V bufetě na stojáka, Píseň o té revoluci 1848, Bahama rum, Staré dobré časy, Zestárli jsme lásko, Ranní hygiena, Dívky v šatech z krepdešínu, Halelujá, Cyklistika, Natáh jsem sadu nových strun, Život, Pavilon č.5, Pane prezidente a jako bonus píseň Honzíkova cesta.

Co se týká Nohavici a jeho alba Pod stromeček ke stažení zdarma, uvedli jsme v prosinci článek s odkazy na jednotlivé skladby, potisky CD apod. na adrese http://mp3.stazeni-zdarma.cz/…romecek.html

mp3zdarma | Pondělí 19.03.2007, 09:44 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net, Torrent, download | 20714x

Nový seriál Světla pasáže od TV NOVA (melodii zpívá Míša Nosková)

Televize nova uvádí na své obrazovce nový původní český seriál Světla pasáže. Z producentské dílny Šárky Baborovské vzešla myšlenka na seriál z právnického prostředí. Seriál je pestrý obrazem i příběhem a spojuje v sobě bolesti i slasti, prostě extrémní lidské emoce.

Ústřední (znělku) melodii Světla pasáže složil Janek Ledecký, který si píseň zazpíval s finalistkou soutěže Česko hledá Superstar, kterou není nikdo jiný než Míša Nosková. Text písně nalezente na adrese http://www.nova.cz/tvnova/?…

V seriálu se objeví: Monika HILMEROVÁ, Markéta PLÁNKOVÁ, Martin TRNAVSKÝ, Kristýna LEICHTOVÁ, Michaela KUKLOVÁ, Miloslav TICHÝ, Jiří DVOŘÁK, Jana HLAVÁČOVÁ, Ladislav TROJAN, Vlasta PETERKOVÁ, Miroslava PLEŠTILOVÁ, Mario KUBEC, Lenka ZAHRADNICKÁ, Andrea KERESTÉŠOVÁ, Luboš VESELÝ, Sany STIRSKÁ, Jiří KNOT, Miroslav HRABĚ, Ondřej KAVAN, Pavel BATĚK, Veronika FREIMANOVÁ, Jitka SEDLÁČKOVÁ, Jiří BÁBEK, Klára CIBULKOVÁ, Jan MAXIÁN, Jana JANĚKOVÁ, Aleš JARÝ, Helena PLECHÁČKOVÁ a Jan VONDRÁČEK.

Více o seriálu na adrese http://www.nova.cz/tvnova/?…

mp3zdarma | Pondělí 19.03.2007, 08:49 | Online vysílání tv zdarma | 5389x

Nelly Furtado - All Good Things

Honestly what will become of me
don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

mp3zdarma | Sobota 17.03.2007, 11:12 | Texty písní (písniček) a-z | 8002x

Stahuj filmovou melodii Vratné láhve z www.kozel.cz

Na stránkách velkopopovického pivovaru Kozel na adrese www.kozel.cz se nabízí melodie filmu Vratné lahve ke stažení do mobilu zdarma.

mp3zdarma | Úterý 13.03.2007, 07:32 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net | 13668x

Aneta Langerová - Malá mořská víla (mp3 ukázka ke spuštění)

Aneta Langerová složila text k písni Malá mořská víla, který začíná slovy: „Odpouštím ti zas, jsem dotyk mořských řas, co před bouří tě ochrání.“ Přičemž při tvorbě textu si nechala poradit od Michala Hrůzy, bývalého frontmana Ready Kirken.

Mp3 ukázku si můžete poslechnout ve streamu na serveru idnes: http://show.idnes.cz/multimedia.asp?…

Jinak s vydáním singlu Malá mořská víla ne ve formě mp3 ale samostatně na CD či DVD se do budoucna nepočítá. Od 1. do 15. března jej uvede ve svém e-shopu server i-legalne.cz (ovšem na negativa stahování hudby z i-legalne.cz jste již upozornili v komentářích k článku http://mp3.stazeni-zdarma.cz/…alne-cz.html).

Písnička se objeví na klasických nosičích až s novým albem Anety Langerové, jehož vydání je očekáváno na letošní květen. Malá mořská víla je jedním z několika songů, které Aneta Langerová pro své album připravila. Do dubna navíc bude k písni Malá mořská víla natočen videoklip.

mp3zdarma | Pátek 2.03.2007, 08:24 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net | 20917x

Divokej Bill - 11 videoklipů online zdarma

Nejnovější videoklipy skupiny Divokej Bill umístěné na YouTube, které skupina propaguje a o nichž uvádí autorské informace i s odkazy pro stažení na své oficiální stránce, naleznete také na stránce mp3zdarma.info, kde jsou pro vás všechny tyto videoklipy soustředěny zdarma.

http://mp3zdarma.info/…klipu-zdarma

A o jaké videoklipy skupiny Divokej Bill se jedná?

Čmelák, Cesta, Plakala, Dávno, Kotle, Pocit, Síť, Malování, Znamení, Miláčku a Brouk

mp3zdarma | Pondělí 26.02.2007, 20:27 | Videoklipy ke stažení zdarma | 3658x

Blogy s mp3 hudbou ke stažení - Divokej Bill

Jeden takový zajímavý blog (on je to de facto oficiální web) má skupina Divokej Bill, která uvolnila pro osobní potřebu čtenářů videa, fotky, texty, MP3 ukázky, akordy apod.

Ve formátu mp3 si můžete na stránce http://www.divokejbill.cz/data/mp3.php poslechnout například: Jak natáčeli reklamu, 2 písně v plné mp3 kvalitě Vadí nevadí (nahrávka z živáku) a mp3 Na tvý louce zelený. Také remix písně Lucky Boy k filmu Samotáři (kterou za tímto účelem autoři písně Lucky Boy uvolnili jako instrumentálku a nakonec vydali na bonusovém CD zdarma), na níž se podílela část skupiny Divokej Bill a kapelka Roe-deer. Navíc ukázky, upoutávky a písně z pořadu Frekvence 1 Cambus a Noci s Andělem, kde skupina Divokej Bill vystupovala.

mp3zdarma | Čtvrtek 22.02.2007, 10:23 | Videoklipy ke stažení zdarma, Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma) | 12029x

Daniel Landa představuje film Kvaska, v němž zaznívá i píseň Touha

Film, který režírovala Landova žena Mirjam, míří v těchto dnech do kin, kde se bude ucházet jako jeden z mála současných filmových muzikálů o vaši přízeň. Film vznikal velice hekticky, až by se z Ladových reakcí zdálo, že jako by mimochodem. Texty napsal a hudbu složil samozřejmě Landa sám, což je pro diváka záruka kvality celého muzikálu. Odborná veřejnost tento tah může chápat i jako taktický manévr, kdy se Landa se svou produkcí pokusil dostat na plátna kin a očekává, co nastane. Jednoznačně by film s celorepublikovým dosahem měl pro Landovu popularitu větší přínos než divadlo Kalich kdesi v Praze. Každopádně úspěch Landova filmového muzikálu už bude na vás – filmových divácích.

Rozhovor s Danielem Landou naleznete na Daniel Landa představuje Kvasku

Videoklip k písní Touha, který zazní ve filmu Kvaska neleznete v online streamu videoklipu na stránkách SONY BMG

mp3zdarma | Čtvrtek 22.02.2007, 10:12 | Novinky, žebříčky | 65819x

Stillknox - inspirace hity 90 let

Pražská punkrocková kapela Stillknox (http://stillknox.wz.cz) hraje od roku 2002. Začínaje jako celoženská, dnes má za bicíma „muže“:) Stillknox hraje na různých akcích různého formátu nejen v Praze, včetně feministických benefitů. Vlastní tvorba převážně v angličtině. Covery Hole. Charakteristika-feministické pojetí světa, pivo v nezměrném množství, nihilismus, tragický optimismus, boj za přežití ve světě protilehlých zájmů.Nezávislý kytarový rock potemnělého ražení. Skepse jako jediná konstruktivní životní cesta. Motto:„S úctou ke každé kočičce, co se schovává v koutečku, ve prostřed ničeho!“

mp3zdarma | Neděle 11.02.2007, 08:56 | Mp3 ke stažení zdarma (mp3 zdarma), Mp3s.nadruhou.net | 12011x

Bathory film Bobule Sex ve městě Neuvěřitelný Hulk Temný rytíř Hellboy 2: Zlatá armáda
Pokračuj: 1-20 21-40 41-60 61-80 81-100 101-120 121-123